Sakarya Akıl Oyunları


 Akıl Oyunları Eğitim Setleri ile gençlerimize ve öğrencilerimize akıl ve zeka oyunları sayesinde yeteneklerini keşfetme ve bilgi sahibi olma kabiliyetlerinin kazanılması amaçlanmıştır. Sitemizde bulunan eğitim setlerimiz sayesinde çocuklar ve gençler, öğrenme konusunda pratik kazanmış olacaktır. Akıllı Oyun Sepeti olarak Sakarya Akıl oyunları çerçevesinde vermiş olduğumuz eğitimlerde çocuk ve gençlere akıl yürütme, yaratıcılık ve bilişsel düşünme gibi önemli özelliklerin kazandırılması hedeflenmektedir. Eğitim sırasında “eğlenirken öğrenme” metodu uygulanır.Bunun temel amacı hayal gücünü zenginleştirip bunu davranışa dönüştürerek beynin zihinsel yapısını geliştirmektir.

 

Akıl oyunları ve zeka soruları eğitim  sayesinde çocuklar ve gençler; akıl yürütme, iletişim, problem çözme, yaratıcı düşünme, eleştirel düşünme, karar verme, araştırma, Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanma, girişimcilik, bilgi ve teknolojilerini kullanma gibi farklı özellikleri kazanmış olmaktadır. Yani farkını, hayat boyu gösterebilecek kabiliyetlere sahip olmuş olacaktır.

 

Akıl oyunlarımız ise Hacivat Karagöz,5 nokta,9 taş-3 taş,abbalone,ahşap mancala,altıgen,atla topla,block-me,blook oyunu,dedektif oyunu,eğlenceli şekiller,farkı bul,go oyunu,hanoi kuleleri,haydi anlat,hedef 5,kapaklı ahşap mancala,kapaklı plastik mancala,kule,kuş evi,mat gibi eğitim setlerinden oluşmaktadır.


Akıl Oyunları Sakarya firması olarak en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz